BU BLOGDA ARA

15 Ağustos 2018 Çarşamba

Wet & Wild Megaliner Likit Eyeliner İncelemesi

Merhaba;
Bir kaybolup bir gelen bloggerınız artık daha sık online. İçimdeki yazma isteğine ne oldu bilemiyorum kaçtı gitti tutamadım bi daha, ama ısınma turlarını sıklaştırarak müthiş bi dönüş yapma peşindeyim. İtiraf edeyim ihtiyaç dışı kozmetik alışverişi yapmayınca biraz soğudu elim, derdim bu.Ama yeni ürün alıp yeni yazılar yazmaya özen göstereceğim.


Bugünkü yazımın konuğu bir likit eyeliner.Eyeliner sürebilmeyi 6 ayda falan öğrendiğim için eyeliner bende özel yeri olan bir makyaj ürünü. Aslında keçe uçlu kalem linerları seviyorum ama onlar biraz çabuk kuruyor. Bir de likit eyelinera şans vereyim dedim. Bingo!Wet & Wild markasının ürünlerini genelde seviyorum.Hele bir Brulee miydi neydi bir farı vardı,herkesin dilinde (onu almadım) o dönemlerde pek bi dadanmıştım ben bu markaya.Uygun fiyatlı güzel keşifler yaptım da.

Bu likit eyeliner da uygun fiyatlı alınabilirler listeme hop giriverdi. Bu eyeliner miniminicik, pek şirincik ve içi dolu keyifçik :) Yapısı çok akışkan olmamakla birlikte adının da hakkını verebilecek kadar likit.Simsiyah ve göz alıcı canlılıkta bir siyahlığı var. Uca gelen eyelinerı biraz sıyırıp uygulama yapıyorum.İncecik sürülebildiği gibi kalın bir hat oluşturmak da mümkün.Yapısı akışkan olduğu için kuruması biraz zaman alıyor.Bu düzeltme yapmaya fırsat sağladığı gibi eğer gözünüzü yeteri kadar kapamadan bekleyemezseniz bulaşmaya neden olabiliyor.Bu eyelinerın tek sorunu bu bekleme süresi sanırım.Başka bir falsosu yok.Bir de kalın hatlı eyeliner çekecekseniz gözünüzü kurumadan kırpmayı katlanma bölgesine dağılıyor.Deneyimle sabit.

Kuruyup sabitlendikten sonra çok hafif matlaşıyor.Sabitlendikten sonra gözünüzü çıkaracak kadar ovmadığınız sürece de dağılma,dalgalanma,bulaşma akma yapmıyor. Makyajla ağlamak adetim değil o yüzden o açıdan waterproof mu bir fikir belirtemeyeceğim :)

Makyaj temizleme ürünleriyle kolayca çıkıyor bu konuda ise oldukça netim :)Eyelinerın ucu çok sert değil, çok fazla esnek de değil. İdeal boyutlarda kullanımı kolay bir aparat.Elimin üstünde böyle, aşağıya da gözümde duruşunu görün diye foto bırakıyorum.

Uygun fiyatlı bu eyeliner benim sevdiklerim arasında. Siz de deneyip almak isterseniz Gratislerde bulabilirsiniz.

Sevgiler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için değerli , üşenmeyin yazın :)