BU BLOGDA ARA

11 Aralık 2017 Pazartesi

Giyiver.com Alışverişim

Herkese merhaba!
İnstagramda uygun fiyatlı giyim alışverişi yapabileceğim sitelerin peşinde hafiyelik yaparken, keşfet kismina düşen paylaşımlar sayesinde bir site daha keşfettim: Giyiver.com 

Ön yargılarımı bir yana bırakıp, ünlü markaların sitelerinde dolaşmayı bırakıp biraz da uygun fiyatlı ürünlerle hizmet veren giyim sitelerine yöneldim.Yaptığım diğer alışverişlerin başarılı sonuçlanması da cesaret vermedi değil hani. Yerel mağazalarda hatta bir  çok ünlü mağazada gördüğüm bir çok modeli sitede görünce bir deneme alışveriş yaptım. Deneme alışverişlerinde belirli bir meblağ belirleyip ona göre bir alışveriş yapıyorum. 

Giyiver.com Kazançlı Alışveriş Tutkusu mottosuyla yola çıkmış.Erkek ve kadın giyim üzerine uygun fiyatlı bir çok seçenek var sitede. Gömlekten, kazağa, ayakkabıdan,spor takımlara kadar her şey var.


Benim şu sırlar özellikle takıntım kazaklar. O yüzden kendime iki kazak aldım. Kazaklar birbirine çok benziyor ama şimdinin modası bu, ispanyol kollar, inci detayları.. Bir çok mağazada uçuk fiyatlara satılan bu kazanları uygun fiyata almak hoşuma gitmedi değil hani.Kazakların dokusu yumuşacık,görüntüleri çok şık. Aldıktan sonra üzerimde paralandılar desem yeridir. Yıkama sonrası herhangi bozulma olmadı ne hoş, ne hoş :) Kazak modellerine bakmak için link: https://www.giyiver.com/kadin-triko

Giyiver.com'un uygun fiyatlı ürünlerin yanı sıra ne alırsanız alın kargo bedava kampanyası da oldukça cezbedici.Alışverişinizi yapar yapmaz alışveriş numaranız, ürünler kargoya verildikten sonra da kargo takip numaranız hemen mail adresinize gönderiliyor. Ürün teslimatı oldukça hızlı.Benim ürünlerim iki gün içinde elime geçti. Hem hızlı, hem hesaplı alışveriş :) 

Ben bir dahaki alışverişimde ayakkabılara yönelmeyi planlıyorum.Beğendiğim botun görselini ve ayakkabı kategorisinin linkini aşağı bırakıyorum.

Sizin de severek alışveriş yaptığınız siteler varsa paylaşın benimle.

Sevgiler..


1 yorum:

Yorumlarınız benim için değerli , üşenmeyin yazın :)