BU BLOGDA ARA

1 Ağustos 2017 Salı

Phyto Şampuan

Saçı değerli bir organ olarak gören ve maksimum saç güzelliğine ulaşmak için doğadan esinlenen formüller geliştiren Phyto, en beğenilen saç bakım ürünlerini bünyesinde barındırmaktadır. 1976 yılında ilk kez Patrick Ales tarafından temelleri atılmış ve Phyto serum gibi özel seriler de dâhil olmak üzere sorunların kaynağına yönelik çözümler geliştirmiştir. Klinik testler doğrultusunda bilimsellikten kopmadan formül içerikleri hazırlar. Markanın toplam 500’den fazla aktif içeriği bulunmakta ve ürünlerin %95’ten daha fazlası tamamen bitkisel özlerden oluşmaktadır. Biyoçeşitlilikten yararlanan Phyto, yenilenebilir kaynakların kullanımına önem verir. Ayrıca çevreyle ilgili süreçleri takip ederek üretimi şekillendirmektedir. Phyto şampuan çeşitleri kırılma, kepek, dökülme, hacim kaybı gibi saçta meydana gelen sorunlara karşı etkili çözümler sunar.


Phytokeratine Extreme Shampoo Onarıcı Şampuan  
Baobab yağıiçeri sayesinde saçı besleyen ve nemlendiren ürün, kuru ve yıpranmış saç tipleri için özel olarak geliştirilmiştir. Saç köklerine etki ederek yeniden yapılandırma ve onarım sağlar. Keratin içeriği ile saça güç kazandırır. Düzenli kullanımla beraber fark edilen bir hacim ve parlaklık görülür. Dökülmelere karşı direnç geliştiren Phytokeratine Extreme Shampoo köklerin deriye daha iyi tutunmasını sağlar.

 Phytocyane Kadın Tipi Dökülme Önleyici Şampuan
Stres seviyensin yüksek olması, beslenme düzensizlikleri, genetik etkenler, saçların zayıflayarak dökülmesine neden olur. Saçların yaşlanmasını önleyen güçlü bir formül içerir.  Mevsim geçişi gibi belirli dönemlerde artan dökülmelerin önüne geçer.   Ginkgo biloba ye vitamin B6 ile zenginleştirilen içeriği, saçın onarılarak canlanmasını sağlar. Üzüm çekirdeği ekstresi, %40 kına kabuğu, ginko biloba, vitamin B6, pro-vitamin B5içeriği ile saçların güçlenmesine yardım eder.

Phyto Phytocitrus Renk Koruyucu Şampuan
Boyalı ve işlem görmüş saçlar için geliştirilen Phyto Phytocitrus Şampuan, saçları bir yandan temizlerken diğer yandan kaybolan canlılığını geri kazandırır. Yıpranan ve incelmiş saçlar için yeniden ışıltı kazandırıcı etkiye sahiptir. Doğal ve sağlıklı bir saç görünümü kazandıran ürün saç derisini korur, savunma mekanizmasını güçlendirir. Bitkisel özlerden oluşan içeriği ile saç bakımını ideal şekilde gerçekleştirir.

Phytoprogenium Tüm Saç Tipleri İçin Günlük Şampuan
 Saçları ve saç derisini korumak üzere geliştirilen, günlük bakım şampuanıdır. Özellikle her gün - gün aşırı yıkananlar için idealdir. Saçın sık yıkama durumuna rağmen beslenmesini engellemez, aksine daha canlı ve sağlıklı bir yapı kazanmasını sağlar. Dolgun, parlak saçlar için geliştirilen Phytoprogenium Günlük Şampuan, her saç tipinin kullanımına uygundur. Saçın nem dengesini yeniden kazandırır.

Phyto Phytolisse Mükemmel Düzleştirici Şampuan Özellikleri
Kıvırcık yapıdaki saçlara yönelik olarak geliştirilmiştir. Daha zor kontrol altına alınan bu saç tipini düzleştirmeye destek verir. Phyto Phytolisse Shampoo elektriklenmenin önüne geçer, ananas özü içeriği ile saçı bir yandan temizlerken diğer yandan nemlenmesini sağlar. Doğal özlerden oluşan formülleri sayesinde saçın ihtiyacı olan besinleri almasını sağlayacaktır.
*      İpeksi görünüm kazandırır.
*      Celandula ekstresi sayesinde saçın düzleşmesine yardım eder.
*      Derinlemesine temizlik sağlar, saç köklerini güçlendirir.

Phyto Phytolium Erkek Tipi Saç Dökülmesine Karşı Şampuan
Erkeklerdeki genetik nedenlere bağlı olarak meydana gelen dökülme sorununa karşı direnç geliştiren etkili bir üründür. Seyrekleşmeyi önler, yeni saç oluşumuna katkıda bulunur. Katırtırnağı ekstresi ve kına kabuğu içeriği sayesinde saç tellerinin enerji kazanmasını sağlar. Saç köklerinin deriye dahauzun süre tutulmasını sağlayan Phyto Phytolium deri yapısını güçlendiren etkiye sahiptir.


 PhytoKullanım Önerileri
Phyto şampuan ve serum ürünlerinde kullanım talimatlarını dikkate alarak uygulama yapılması son derece önemlidir.  Belirlenen süre boyunca kullanıma devam edilmelidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için değerli , üşenmeyin yazın :)