BU BLOGDA ARA

2 Ağustos 2017 Çarşamba

En Etkili Güneş Koruyuculardan Biri: Solante Güneş Ürünleri

Güneş ışınlarının etkilerini en aza indirme prensibiyle yola çıkan Solante, özel formülleri sayesinde çok yönlü etki bırakır.  Bugün dünyanın birçok ülkesindeki kullanıcılara memnuniyet sağlayan marka en iyi sonucu almak üzere bilimsel verilerden yola çıkarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Solante Güneş Koruyucu Ayrıcalığı
Solante güneş kremi ürünlerinin ortak özellikleri şu şekilde sıralanabilir:
1.   Vücuttaki iritasyonu azaltıcı etki
2.   Antioksidan etki
3.   Leke oluşumunu engelleme
4.   Nem dengesini sağlama
5.   Suya karşı dayanıklılık
6.   Tahrişi önleme
7.   Yağsız üretimSolante Güneş Koruyucu Ürünleri
Her biri kullanım amacı doğrultusunda en iyi sonucu veren ürünlerden bazıları şu şekildedir:

Tele-Rubor Kızarıklık Önleyici Güneş Koruyucu Losyon SPF 50+: Kızarıklığı önler, damar sağlığını koruyan etkiye sahiptir. Yaşlılık belirtilerini gidermeye yarayan ürün aynı zamanda ciltteki zararlı maddelerin atılmasını sağlar. Üstün nemlendirme özelliğine sahiptir ve yüzdeki kırmızı görünümü yok eder. Güneş kaynaklı ısı hissini yok eder, hipoalerjenik özelliklere sahiptir. Tahrişi önler ve kuruluğa bağlı etkileri yatıştırır. Ürün cilde zararlı herhangi bir parfüm ya da paraben maddesi içermez.

Antiox Anti-Aging Etkili Güneş Koruyucu Losyonu SPF 50+:Cildin yaşlanmasına neden olan serbest radikallerin etkisini en aza indirir. Güneşin neden olduğu kırışıklıkları ve erken yaşlanma belirtilerini giderir.  Formülündeki zengin bileşenler bir yandan UVB ve UVA ışınlarına karşı filtre görevini sürdürürken diğer yandan antioksidan etki yaratır. Uzun süre sudan etkilenmeden koruma sağlayan ürün yağsız, hipoalerjenik ve ultra nemlendirici özelliklere sahiptir.
Kids Güneş Koruyucu Losyon SPF 30+ :Çocukların hassas yapıdaki ciltlerine özel olarak geliştirilmiştir. Cildi korurken diğer yandan da besler. Solante Kids Güneş Koruyucu Losyon nemlendirici etkisi çok yüksek antioksidan etkili bir üründür. Tahriş ve alerjiyi engeller, kızarık görünümü yok eder.

Pigmenta Hiperpigmentasyona Karşı Güneş Koruyucu Losyon SPF 50+:  Deriye rengini verenpigmentler düzensiz miktarlarda cilt tabakasında yer aldığında lekeli görünüm meydana gelir. Güneşten gelen zararlı ışınlar bu dengeyi bozmaya meyilli olduğu için bunu engelleyecek bir koruma ya ihtiyaç olur. Güneş kaynaklı tüm olumsuz etkileri yok eden formül leke sorunlarıyla baş etmek için geliştirilmiştir.  Bunun yanında cilt pigmentasyonunu önler, yüksek koruma sağlar, yaşlanma karşıtıdır ve antioksidan etkiye sahiptir.

Güneş Koruyucu Losyon SPF 50+ : Güneş cildi kurutur, alerji, tahriş ve kızarıklığa meyilli hale getirir. Koruyucu Losyon SPF 50 bunun önüne geçmek üzere geliştirilen özel bir üründür. Cildin nem dengesini sağlar, kırışıklıkları yok edere ve güneş kaynaklı tüm cilt sorunlarında kalkan işlevi görür.

Babies Bebekler İçin Güneş Koruyucu Losyon SPF 30+: Bebek cildine özel olarak geliştirilmiş üründür. Bebek cildi bilindiği üzere çok hassas ve incedir. Yetişkinlere göre güneşin zararlı etkilerine karşı daha savunmasızdır. Bebek Güneş Koruyucu Losyon SPF 30 zararlı UV ışınlarına karşı güçlü bir filtre görevi görür ve içeriğindeki Uvinul T 150, üzüm çekirdeği ekstresi, titanyum dioksit, antilökin, cassia alata, çinko oksit, e vitamini, gliserin, pantenol maddeleri sayesinde uzun süre üstün koruma sağlar. Ürünün formülü hazırlanırken patentli immünolojik filtrelerden yararlanılmıştır. Bu da hassasiyeti çok olan ciltlerde daha üstün koruma demektir. Bebeğin hassas cildini nemlendirmeye yarayan Bebekler İçin Güneş KoruyucuLosyon suya dayanıklıdır, parfüm içermez. Temiz ve kuru cilde yavaşça yedirilerek uygulanmalıdır.

Ürün Kullanım Önerileri
Solante güneş koruma ürünlerinden en iyi sonucu almak, formüllerden maksimum performans sağlamak için güneşe çıkılmadan 20-30 dakika önceuygulanması gerekmektedir. Bu süre, içerikteki koruyucu maddelerin aktif olması için gereken zamandır ve hemen sürüp çıktığınızda tam performans görülmez.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için değerli , üşenmeyin yazın :)