BU BLOGDA ARA

16 Temmuz 2017 Pazar

Rimmel London Magnif'eyes Far Peleti

Merhaba!
Ayarı bozuk ve takıntılı bloggerınız yazıyor. Şimdi neye taktı bu kadın diye sorarsanız gri renk farlara.Aranan gri far bulunana kadar alıp doymayacağım sandım ama kendimi dizginlemek konusunda biraz yol katettim sonunda.Aradığım gri farı da buldum ama! Şöyle belli olsam mı olmasam mı ayarında hafif ışıltılı gri farımı Rimmel London Magnif'eyes Far Peletinde buldum! Alışveriş maksatlı değil vakit öldürmek için girdiğim Watsons'ta gri far arayışımı sonlandırdım. Darısı yeni takıntılarıma:) 
Rimmel London markasının ürünlerini genel olarak başarılı buluyorum.Fiyat performans oranı oldukça başarılı bu markanın.Magnif'eyes far paleti de başarılı ürünlerden. Palet minik sayılabilecek 8 renkten oluşuyor.Bu palette diğer far paletlerine göre bir farklılık var.Birbirine yakın renkler değil de kafası karışık bir sunum hazırlamışlar.Bej de var bordo da, ışıltı da var matlık da :) Bence bu daha mantıklı bir yaklaşım olmuş gölgeli makyaj değil de tek renk far sür çık kadınlarını çok mutlu eder böylesi, ne dersiniz?


Renkler açıktan koyuya sıralanmış.Açık olan renklerde pigmentasyon biraz düşük.Koyuya gidildikçe pigmentasyon artıyor.İlk iki açık renk baz renk olarak da kullanılabilirken, aydınlatma amaçlı da kullanılabilir.İlk dört renk mat olmakla birlikte çok başarılı sayılmazken, son dört renk hem ışıltılı hem de çok çok başarılı. Benim grim ise bordonun sağ yanında uzanan güzellik. Fare grisi mi o? 

Farların biraz tozutma problemi var, yukarıdaki görselle bunu desteklemek istedim (burada yazar sesli gülüyor, pasaklıyım dememek için söylediği yalana).Rengi fırçanıza alıp, fırçanızı havalı bir şekilde paletinizin kenarına pıt pıt vurursanız dökülme sağa sola oluyor göz çevrenize değil, bence bu şahane bir yöntem, ya da bu fiyata bu pigmentasyonu bulmuşum varsın biraz tozutsun da diyebilirsiniz :) Makyaj bazıyla kullanıldığında daha net ve kalıcı sonuç alınabiliyor, ama tek başına kullanıldığında da bence gayet iyi bir kalıcılığı var farların.Göz kapaklarınız yağlıysa, bazsız sonuç değişebilir belki ama ben sorun yaşamadım.
Rimmel London markasının uygun fiyatlı başarılı bir ürününü daha denemiş ve sizinle paylaşmış oldum bu yazıyla.Sizin Rimmel London markasıyla aranız nasıl peki? Bu far paletini kullandınız mı?
Paylaşın benimle.

Sevgiler..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için değerli , üşenmeyin yazın :)