BU BLOGDA ARA

24 Temmuz 2017 Pazartesi

İspanya'nın Başarılı Dermokozmetik Markası : Babe

1994 yılında kurulan İspanya kökenli Babe markası, kurulduğu dönemden bu yana kısa süre içinde büyüyerek dermatoloji alanında dünya markası olmuştur. Babe, cilt problemlerinin temelinde basit problemlerin olduğunu varsayar ve çözümlerin de basit olması gerektiğini savunur.Dermokozmetik bilimden de yararlanılarak hazırlanan kaliteli ve cildi yormayan ürünlerle önemli başarılar elde etmiştir.  Birçok dermatolojik üründe olanın aksine bir yandan sorun çözerken diğer yandan yeni bir sorun yaratmamaktadır. Sektörde bu açıdan köklü bir değişiklik sağlayan Babe orijinal çözümler sunmaktadır.

Babe Felsefesi
Tıbbi bir bakış açısıyla ürün geliştiren Babe, sadece güzellik değil aynı zamanda sağlıkla da ilgili olarak formüller geliştirir. Sözgelimi bu formüllerin gelişimi için ar-ge yatırımlarına %15’lik bir bütçe ayırmıştır.Babe Pediatri Ürünleri
Bebeklerin cilt yapısı henüz gelişimini tamamlamadığı için son derece hassastır. Babe Pediatri Ürünleri bu hassasiyetin bilincinde olarak cildi yapısal anlamda iyileştirici ürünler geliştirir. Bebek ve çocukların ciltlerindeki nemi dengeler, sert hava şartlarında cildi yumuşatır. Cildin yatışmasına ve rahatlamasına yardım eder. Hoş bir koku bırakan ürünler alerji ya da tahriş gibi sorunlara nende olmaz, tersine alerjiye direnen etkilere sahiptir. *Pediatrik Emoillent Krem, bebek cildini besler, yeniler, dış hasarlara karşı korur. Cilt bariyerini güçlendirir.
*Pediatrik Emollient Yıkama Yağı, cildin nemli ve temiz kalmasına yardımcıdır. Bebeklerin günlük temizliklerinde tahriş olan bölümlerini onarır ve besler.
*Babe Pediatrik Intim Hijyen Jel, bebeklerin cildini nazikçe temizler, bu sırada nemlendirici ve yumuşatıcı etki yaratır.
*Pediatrik Ekstra Yumuşak Şampuan, çocuk cildinin toleransını yükselten etkili bir üründür.  Her gün yapılan yıkamalara da uyum sağlayan ürün cildin yapısına uygun şekilde sonuç verir. Nem dengesini korumada üstün performans gösterir.

Babe Cilt Bakım Ürünleri
Cildi doğal bir görüntüye kavuşturmayı hedefleyen Babe, yaşlanmaya, sivilce ve kızarıklık gibi sorunlara etkili çözüm geliştirir.

*Stop AKN Sıkılaştırıcı Tonik Losyon, en etkili ürünlerden biridir ve cildi derinlemesine temizlerken diğer yandan sıkılaştırıcı etki yaratır.
*Stop AKN Onarıcı Nemlendirici Krem, normal ve kuru cilt tiplerine yönelik olarak geliştirilen kırışıklık giderici kremdir. Cilde esneklik katar, dayanıklılık artırır.
*Stop AKN Akne Kurutucu Stik, akne ve sivilceye meyilli cilt tiplerinde sorun önleyici etkisi vardır. Aynı serinin Arındırıcı Temizleme Jeli ürünü yağlı cilt yapılarında akne giderici etkiye sahiptir.
*Babe Stop AKN Sebum Dengeleyici ve Nemlendirici ciltteki yağ dengesizliklerini giderir ve sivilcelerle mücadele eder.
*Foot Repairing Üreli Onarıcı Ayak Bakım Kremi, ayaklardaki ölü ve sert hücrelerin yenilenmesini sağlar. Koku giderici bakım kremidir.
*Roll On Deodorant, koltuk altı terlemelerini gideren iz bırakmayan üründür.

Babe Güneş Ürünleri
Zararlı güneş ışınları önlem alınmadığında deride ciddi hasarlar bırakabilmektedir. Örneğin yanıklar cilt kanserine en çok zemin hazırlayan durumlardandır. Babe Güneş Ürünleri serisi üstün koruma özellikleri sayesinde çocuk ve yetişkinler için yüksek faktörlü, geniş spektrumlu formüller barındırır. Kızarıklık, su toplaması, pişik, yanma gibi sorunların önüne geçer. Pediatrik Güneş Koruyucu Spf50, hassas bebek cildine özel olarak geliştirilen üründür. Sadece kumsalda değil günlük şehir gezintilerinde de kullanılabilir. Güneş Sonrası Losyon After Sun Lotion, kurluk gideren, cildin yağ ve nem dengesini sağlayan üründür. Güneş kaynaklı gerilimi yok eder. Babe Güneş Koruyucu SPF 50+ Losyon, açık renk ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Bebek ve çocuklar için uygundur. Yüz için Renkli Güneş Koruyucu Krem Spf50, cilde doğal bronzluk sağlar.  Renk dengesizliklerini gideren Babe güneş kremi güneşe çıkmadan 30 dakika önce sürülmelidir.

1 yorum:

Yorumlarınız benim için değerli , üşenmeyin yazın :)