BU BLOGDA ARA

4 Eylül 2016 Pazar

The Balm Batter Up Kalem Far // Shutout

Geçtiğimiz haftalarda Gratis raflarında yerini alan The Balm Batter Up kalem farlar, büyük sükse yaptı. Kalem farları pratik oluşundan ötürü zaten seven biri olarak, The Balm'ın bu yeni farlarına kayıtsız kalmam pek mümkün olmadı tabii ki :) İlk indirimde Shutout adlı Better Up'u kaptım. 


Batter Up farlar asansörlü sistemi ve klasik The Balm ambalaj kalitesiyle oldukça kullanışlılar. Asansörlü sistem kusursuz çalışıyor, farın kapağı sıkıca kapanıyor.Ambalaj diğer Balm'lar gibi çok süslü değil ama dediğim gibi oldukça kullanışlı ve sağlam.


The Balm Batter Up Shutout soğuk bronz tonlarda, ışıltılı bir far.Yumuşacık yapısıyla sürümü kolay,yüksek pigmentasyonu sayesinde renk vermesi de gayet başarılı.Farı dilerseniz tüm göz kapağınıza kalemle direkt uygulama yaparak yoğun ve bol ışıltılı bir görünüm elde edebilir, dilerseniz göz kapağınıza uyguladığınız farı parmağınız yardımıyla dağıtıp görünümü hafifletebilirsiniz.Dağıtma işlemini hızlıca yapmak gerekiyor, çünkü far çabuk sabitleniyor. Benim tercihim direkt kalemle uygulayıp net ve keskin bir sonuç almaktan yana.


Far gün içinde dağılma, çizgilere dolma gibi sorunlar çıkarmıyor.Sabitlenmesi hızlı olduğu kadar başarılı da. Elinizi göz kapağınıza sürdüğünüz de bile bulaşma yapmıyor. Ama eğer kat kat bir uygulama yaparsanız o zaman sabitlenmesi nispeten zorlaşıyor ve fazlalıklar çizgilere dolabiliyor. Gerek kalıcılığıyla, gerek rengiyle oldukça başarılı bulduğum bir far oldu Batter Up Shutout. İndirimli fiyatı 26 TL idi. İndirimsiz fiyatı biraz fazla ama,yinede alınmaya değer bir far olduğunu düşünüyorum.Tabii indirimleri beklemek mantıklı,şu anda da Gratiste %40'lık bir The Balm indirimi var benden söylemesi :) 

Sevgiler..

2 yorum:

  1. Kalem farlar aslında pratik ama çok elimin gitmediği ürünler pek almamaya çalışıyorum sonra kalıyor :((

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için değerli , üşenmeyin yazın :)