BU BLOGDA ARA

10 Eylül 2016 Cumartesi

Revlon Colorburst Matte Balm // Sultry

Revlon markası genel olarak ürünlerini başarılı bulduğum bir marka.Özellikle Colorstay Fondöten vazgeçilmezlerim arasında. Elimdeki Revlon ürünlerinden sırayla bahsedeceğim, fondöteni yazmıştım incelenme sırası Colorburst Matte Balm // Sultry de.

Revlon Colorburst Matte Balm // Sultry

Sultry rengi efsane olma yolunda ilerliyor,yanılıyor muyum? Benim rengim değil aslında ama hem aynı renkte ruj almanın bir manası yok diye hem de bu kadar bahsedilen bir ürünün denemesi gerektiğini düşündüğüm için bu renge yöneldim.

Revlon Matte Balm'lar dışı içiyle aynı renkte olan, asansörlü sisteme sahip kalem rujlar. Adında da geçtiği gibi mat yapıdalar. Ambalaj konusunda başarılı diyebilirim,asansörlü sistem sorunsuz açılıp kapanıyor, rujun kapağı gevşek olmadığı için, olur olmadık zamanlarda açılıp rujun zarar görmesine sebep olmuyor.

Revlon Colorburst Matte Balm // Sultry

Mor-kahve tonlarındaki rujun pigmentasyonu oldukça iyi. Mat bir ruj olmasına rağmen dokusu yumuşak sürümü ise oldukça rahat.Rengini kolay verdiği için defaten uygulamaya gerek kalmıyor. Mat bir ruj olmasına rağmen nemli bir bitişi var. Dudakları asla kurutmuyor. Dudak kusurlarını diğer mat rujlar kadar belli etmiyor ama gene de kusursuz dudaklara uygulamak daha net ve temiz sonuç veriyor.


Revlon Colorburst Matte Balm // Sultry


Rujun kalıcılığı 3-4 saat kadar idare edecek cinsten.Dudağa zamk gibi yapışmıyor, elinizle dokunduğunuzda bile bulaşıyor. O yüzden gün içinde tazeleme gerektiriyor. Son olarak rujun mentollü ferah bir kokusu var, o mentol ferahlığını bir müddet dudaklarda da hissetmek mümkün :) 

Revlon Colorburst Matte Balm // Sultry

Hazır sonbahar kapıya dayanmışken, kahve tonlu makyajlarınızı tamamlayacak harika bir ruj şeçeneği olacak, Revlon Colorburst Matte Balm - Sultry. 


İndirimsiz fiyatı 30 TL bildiğim kadarıyla.İndirimleri takip edip daha uygun fiyata alabilirsiniz.Denerseniz memnun kalacağınızdan eminim.

Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için değerli , üşenmeyin yazın :)