BU BLOGDA ARA

18 Eylül 2016 Pazar

Golden Rose Longstay Blush Trio Soft & Silky // 103 Numara

Bir allık canavarı olarak, tüm allıkları bana verseler asla itiraz etmem.Ne kadar tok gözlüyüm dimi? 
Genel olarak tek renk allıkları sevsem de içinde 2-3 renk barındıran allıklara da bazen kayıtsız kalamıyorum. Her zaman dediğim gibi değişiklik iyidir!


Golden Rose markasının çoğunlukla rujlarını ve dudak kalemlerini almayı tercih ediyorum. Markaya ait renkli kozmetikler hakkında pek fikrim yok yani. Golden Rose'un yeni çıkan ürünlerinden biri olan Longstay Trio allıklardan 103 numarayı deneme fırsatı buldum.Renkli kozmetik konusunda da marka fena değilmiş hani. 


Trio allıkların kaç rengi var inanın hiç fikrim yok, araştırma da yapmadım açıkçası.(3 renk varmış :) ) Bendeki 103 numara. İçinde şeftali, pudra pembe ve açık pembe allık barındırıyor.Ufak bir fırça kullanılırsa şeftali ve açık pembeyi tek başına da kullanmak mümkün.Ben allığı mantığına uygun kullanmayı tercih ediyorum,fırçamı allığın üzerinde dairesel olarak tüm renklere değecek şekilde iki kez gezdiriyorum.Ortaya hafif şeftalilik barındıran,ışıtısız pembe bir renk çıkıyor.Tende gayet soft duruyor. 


Allık pudramsı yapıya sahip,tozutma problemi pek yok, tende de toz toz durmuyor.Tene oturması gayet iyi. Pigmentasyonu gayet yeterli. Yoğunluğu dilediğiniz kadar artırabilir, daha yoğun görünsün istediğiniz rengin üzerinde fırçanızı daha çok gezdirerek dilediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Kalıcılığı orta desem yanlış olmaz, çok uzun süre aynı canlılıkta kalsın istiyorsanız tazeleme gerekiyor.


Allığın fiyatı 27.90 TL. Daha iyi allıklar tabii ki var ama günlük kullanım için bu allığın oldukça uygun ve yeterli olduğunu düşünüyorum.

Sevgiler..

3 yorum:

  1. Ortadaki renk ✌️️ Güle güle kullan

    YanıtlaSil
  2. Çok da tatlıymış ❤️

    YanıtlaSil
  3. Bloğumda ödüllü blog keşif etkinliği var ayrıca çam sakızı çoban armağanı ufak hediyeli ayrıca bir de çekilişim var beklerim sevgiler :)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için değerli , üşenmeyin yazın :)