BU BLOGDA ARA

23 Eylül 2016 Cuma

Dirty Works Makyaj Süngeri

Makyaj süngeri arayışımı sonlandırırken, size aldığım son makyaj süngerinden de bahsedeyim. Daha önce başarısız bulduğum iki süngerden bahsetmiştim, biri şurada biri burada.Üçüncü hayal kırıklığımdan da bahsedip yoluma hali hazırda severek kullandığım ürünlerle devam edeceğim.

Dirty Works Makyaj Süngeri

Ünlü ünlü markalar piyasaya çeşit çeşit ürün sürüyorlar,iyi hoş,ürün çeşitliliğinin çok olması fevkalade ama 'iyi ya da kötü olma durumu' kişiden kişiye değişmeyecek ürünlerin bu denli hoyratça raflara dizilmesi neden hiç anlamıyorum. Birinin çok beğendiği bir fondöteni alırsınız sizin cildinizde aynı etkiyi yaratmaz ya da bir krem, tamam kabul, ama bu bir makyaj süngeri olunca ürünün işe yaramazlığı kabul edilemez hale geliyor.Maksat ünlü bir markanın bir ürününe benzemekse bu oldukça gereksiz bir çaba,eğer işlevsel bir ürün ortaya çıkarmaksa,insan bu ürünler piyasaya sürülmeden önce denenmiyor mu demeden edemiyor. 

Dirty Works Makyaj Süngeri

Dirty Works Makyaj Süngerini almadan önce, ambalajında resmen yoğurdum oldukça esnek görünüyordu.Gözenekli görüntü de tamam.İşe yaraması muhtemel göründüğü ve fiyatı da makul olduğu için almakta sakınca görmedim. Renk çok tatlı görünüş neredeyse BB ile aynı.Ama performans tamtamına koca bir hayal kırıklığı.

Dirty Works Makyaj Süngeri
Kuru Sünger

Sünger yukarıdaki bol gözenekli görüntüsüne rağmen suyu em-mi-yor. İlginç bir şekilde ıslatılınca daha da sertleşiyor. Halbuki yumuşayıp, şişmesi gerekiyor değil mi? Bu şartlar altında iyi bir ten makyajı uygulamak yerine fondöteninizin çoğunu süngere teslim ederek,yüzünüzü de hırpalayarak bir uygulama yapmış oluyorsunuz. Ki bu durum hiç ama hiç hoş değil. Size tavsiyem eğer Dirty Works Makyaj Süngerini almış bulunduysanız, süngeri ıslatmadan uygulama yapın.Islatmadan uygulayınca fondöteni daha güzel dağıtıyor.Biraz sert bir uygulama yapmış oluyorsunuz ama,sünger daha işlevsel bir hale geliyor.Süngerin temizlenmesi ise oldukça rahat, işlevsel olan süngerlerim asla bu kadar kolay temizlenmiyor.Sanırım bu süngerler işlerini benimsemedikleri için, hapsettikleri üründen kolayca vazgeçiyorlar :) 

Dirty Works Makyaj Süngeri
Islak Sünger

Sonuç itibariyle gerçekten çok başarısız bir ürün. Verdiğim 9.90 TL'yi bile asla hak etmiyor. Dirty Works Makyaj Süngeri Gratislerde satılıyor.Ama alınmaya değer mi,tabii ki hayır!

Sevgiler..

1 yorum:

  1. bu Avon ve Nascitanın denediğim bir süngeri bildiğin taş gibi neyse ki en azından bunu mağazada mıncırıp yapısını anlayıp almamıştım :-((

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için değerli , üşenmeyin yazın :)