BU BLOGDA ARA

16 Mayıs 2016 Pazartesi

Lollia Wander Eau de Parfum & At Last El Kremi

Doğanın mis kokularını tenle buluşturan ürünlere bayılıyorum.Bir çiçeğin kokusunu ödünç almak ve etrafa yaymak, mistik ve oryantal kokuların büyüsünü taşımak büyük keyif! Yeni tanıştığım Lollia  markası da ,doğanın kokularını bize sunmak konusunda oldukça iddialı! 

Lollia Wander Eau de Parfum & At Last El Kremi
Lollia Wander Eau de Parfum en sevdiğim çiçeklerden biri olan yasemin çiçeğinin naif kokusunu, nilüfer ve şebnem çiçeklerinin ferah, 'su' esintili kokusuyla harmanlayıp tenimize sunmuş.Parfümünün ilk notalarında belirgin olan yasemin kokusu zamanla hafifleyerek yerini şekerli ama boğmayan,tabiri caizse uçuş uçuş,romantik bir kokuya bırakıyor. Hafif bir esintiye karşı,tül bir elbiseyle deniz kenarında gezindiğinizi düşünün, kokunun bana hissettirdiği bu:) 
  
Parfümün kalıcılığı gayet başarılı,belki bir kez tazelenerek gününüzü fazlasıyla keyiflendirebilir.  

Lollia Wander Eau de Parfum & At Last El Kremi

Tester üründe şişe daha köşeliyken,parfümün asıl şişesi yuvarlak hatlara sahip, basık bir şişe. Parfüm şişelerinde estetiği çok önemsiyorsanız, görsel olarak sizi cezbetmeyebilir, albenisiz gelince deneme isteği yaratmayabilir, ama siz ısrarla deneyin! 100 Ml ürün 169 Tl.


Lollia Wander Eau de Parfum & At Last El Kremi

Lollia At Last El Kremi de kokusuyla resmen insanı sarıyor. Kokuların bu kadar dengeli harmanlanması, uyumun bu denli sağlanması gerçekten çok hoş! Kremin az bir miktarı bile elleri uzun süre nemlendirmeye yetiyor. Çünkü güzel kokulu mimoza ve manolya çiçeği özleri yanı sıra, nemlendirme işini layıkıyla yapan shea ve aloe vera bitkilerinin özleri de bu kremde buluşmuş.Teni rahatlatmak için eklenen macadamia fındığı ve avocado yağını da listeye ilave edersek, cömert bir karışım ortaya çıkaran Lollia gerçek anlamda bir keyif bombası üretmiş,net! 

Belirtmeden geçemeyeceğim bir husus var.Koku hemen öyle uçup gitmiyor,koku hassasiyeti olanlar için bu biraz problem olabilir ama kokunun güzelliğine kapılma olasılığınız çok yüksek. 118 ml orjinal boy ürün 64.50 Tl. Ürünleri almak isterseniz Lila Kutu'ya uğrayabilirsiniz. 

*Basın ürünüdür. 

Sevgiler..

2 yorum:

  1. yasemin kokuyorsa harikadır mutlaka :-))

    YanıtlaSil
  2. şişenin çok al benisi yok ama o kadar güzel anlatmışsın ki, keşke koklayabilsem ^.^

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için değerli , üşenmeyin yazın :)