BU BLOGDA ARA

28 Aralık 2015 Pazartesi

Wet n Wild Ruj // Mauve Outta Here

Uzunca bir zaman önce ülkemiz pazarında varlığını göstermeye başlayan Wet n Wild markasının daha önce ojelerini deneyip, blogda yorumlarıma yer vermiştim. Gereksiz kozmetik alışveriş yapmayacağıma dair bir karar almış olduğum için, markanın merak ettiğim ürünlerin almamıştım. Rujlar konusundaki zaafımı bildiğim için 2 ayda bir ruj alma hakkı tanımıştım kendime.O haktan faydalandım ve Wet n Wild rujlardan bir tane edindim.

Renk olarak çok uzağa gidemedim her zamanki gibi, Mauve Outta Here'ı tercih ederek milyonuncu leylak tonlu rujumu almış oldum. Pişman değilim :) 


Wet n Wild'ın bu rujlarının ambalajı bloglardan okuduğum kadarıyla hep şikayet konusu. Bence şikayet edenler sonuna kadar haklı. Şeffaf kapaklı ambalaj ilk bakışta, rujun rengini gösterme konusunda avantaj sağlasa da, kapak tam kapanmadığı için sevimsiz bir özellik olmaktan kurtulamıyor.Rujun tam olarak içeri girmemesi, kapağın feci halde kirlenmesine sebep oluyor. Anlayacağınız ambalaj konusunda gerçekten çok başarısız. 


Ruju fiziki özellikleri açısından yerin dibine sokmuş olabilirim ama, şu andan itibaren haklının hakkını vereceğimden emin olabilirsiniz:) Mat rujların genel sorunu olan sürüm zorluğu bu rujda yok mesela, sürümü oldukça kolay. Pigmentasyon konusunda oldukça başarılı olduğundan, rengini de zahmetsizce veriyor.   


Rujun matlığı gayet dozunda,dudakları diğer mat rujlar gibi fazla gerip, kurutmuyor. Ama uygulama öncesi dudakların pürüzsüz olması gerekir, çünkü renk olarak olmasa da yapı olarak dudak kusurlarını belli etmeye müsait. Rujun kalıcılığı ortalamanın üzerinde, sabah evden çıkarken sürdüğüm ruju ancak öğlen 2-3 gibi tazeleme ihtiyacı duyuyorum.


Ambalajı dışında her şeyini çok sevdiğim,rengine ise ölüp bittiğim Wet n Wild Mauve Outta Here ruju ya da dilediğiniz rengi, Gratis'lerden 9 TL gibi bir fiyata edinebilirsiniz.

Sevgiler.. 

1 yorum:

  1. Çok güzel bir yazı olmuş,bende bare it all rengi var.Ambalajları baya kötü ve yapı olarak da kuru geliyor bana. :/

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için değerli , üşenmeyin yazın :)