BU BLOGDA ARA

5 Ekim 2015 Pazartesi

Elite Kiss Proof Lip Color Rujlar // 100 - 108 - 110

Uzunca bir süredir yazılmayı bekleyen bir likit ruj incelemesi yazısıyla bugün karşınızdayım. Blogun konuğu Elite Kiss Proof Lip Color Rujlar. 


Bayadır kullandığım ürünlerin yazılarını yazmaya bir türlü fırsatım olmadı.Detaylı swatch yapamadığım için yazı hala içime sinmeyecek ama daha fazla taslakta bekletip rujlara haksızlık etmeyeceğim. Markanın yeni ürünleri olan Kiss Proof Lip Color  rujların toplam 12 rengi var. Bendekiler 100,108 ve 110 numaralar.Rujlar uzun, köşeli  ve sade ambalajlarda bulunuyor.


Aplikatörleri uzun ve basık.Çok fazla ürün çıkarmıyor ama eğer aplikatördeki tüm ürünle bir anda uygulama yapmaya kalkarsanız, istenilen mat ve pürüzsüz sonuca ulaşmanız biraz zor. Aplikatördeki ürünü bir miktar daha sıyırarak uygulama yapınca ise, bingo! 


Rujların pigmentasyonları oldukça iyi.Az miktar ürünü dudakların bir kaç noktasına dokundurup, hızlıca dağıtmak gerekiyor çünkü bu rujlar çok çabuk sabitleniyor. Hızlı davranmazsanız dağıtmanıza olanak yok. Sabitlendiği anda da matlaşıyor.Mat ruj sevenlerin,Elite Kissproof Lip Color'ları çok çok seveceğini düşünüyorum. Rujların kalıcılığı şahane,çok yağlı bir şeyler yemezseniz dudağınızdan kıpırdamıyorlar.Biraz zorlasanız tüm günü bir kez ruj sürerek tamamlayabilirsiniz yani :) Temizlemek için de çift fazlı bir ürün kullanmak zorundasınız. Makyaj temizleme suları falan işe yaramıyor.Son olarak mat yapılı her ruj gibi dudağı bir miktar kurutuyor, görsel olarak sıkıntı yaratmasa da hissiyat olarak kuruluğu algılayabiliyorsunuz. 


Açık renk olanı dudak kusurlarını biraz belli ediyor o yüzden öncesinde dudak bakımı şart,koyu renklerde ise böyle bir sorun yaşamadım. Aşağıdaki swatchlarda yukarıdan aşağıya 100-110-108 numaralı rujlar. 


Çok net olmasa da, belki fikir verir diye iki fotoğraf ekliyorum.Fotoğraflarda ise dudaklarımda 100 ve 110 var.
Elite Kiss Proof Lip Color Rujlaryapısal olarak Rimmel London Provocalips'lere çok benziyor, performans olarak ise onlardan daha iyiler. İki ruju da denemiş biri olarak tercihimi tereddütsüz bu rujlardan yana yapardım.Size de gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Sevgiler.. 

2 yorum:

  1. aaa bunu nasıl keşfedememişim beeeen:)süper durmuş goncacım sende, bayıldım

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Elite'in bu rujları şahane, gelirken getireyim de dene :)

      Sil

Yorumlarınız benim için değerli , üşenmeyin yazın :)