BU BLOGDA ARA

28 Haziran 2015 Pazar

Pembe Mucize // Vitacreme B12 Regenerative Krem

Blogda uzunca bir süredir cilt bakım ürünü yorumlamamıştım.Cilt bakım ürünü yazmadan önce iyice fikir sahibi olmaya özen gösteriyorum. Bunun içinde ürünün yarıdan fazlasını kullanmam gerekiyor.
Vitacreme B12 Regenerative kremim neredeyse bitmek üzere. Krem hakkındaki tüm görüşlerimi yazmak için hazırım!

vitacreme b12 kullananlar

Mucize pembe krem olarak lanse edilen,Vitacreme B12 metal tüp bir ambalajda yer alıyor. Kremden daha çok ilaçvari bir görüntüsü var.Renginin pembe olması dışında yapısal olarak Bephantene kreme çok benziyor. Aynı bephantene gibi yoğun nemlendirme özelliğine sahip. Kokusu ise rahatsız etmeyecek cinsten, etkisini de yaklaşık 2 saat kaybetmiyor.

Kremin adındaki Regenerative kelimesinden de anlaşılacağı gibi, yeniden yapılandırıcı bir özelliği var.Bu açıdan çok büyük umutlarla kullanmaya başladım. Yapısı çok kıvamlı değil fakat yoğun bir nemlendirme özelliği var.Acaba karma/yağlı cildime ağır gelir mi diye düşündüm.Buna rağmen kullanmaktan da geri durmadım. Geceleri Cyrene Argan Sütü Serumunu sürdükten sonra, üzerine bu kremi uyguluyorum. Kremden az bir miktar alıp, parmaklarımın arasında biraz ısıttıktan sonra uyguluyorum.Bu şekilde cildimin kremi daha kolay absorbe etmesini sağlamış oluyorum.Kremin nemlendirme özelliği harika, kremi uyguladıktan sonra cildim yumuşacık oluyor. Ertesi sabah dinlenmiş ve aydınlık bir ciltle uyanıyorum.(Krem uygulamadan yatarsam gözeneklerim geniş ve kabarık,cildim ise gri/kahve renkte uyanıyorum.) Sabah kalktığımda cildim bir miktar yağlanmış oluyor fakat rahatsız edecek kadar olmadığı için sorun etmiyorum.


vitacreme b12 kullananlar

Kremin uzun vadede etkilerine gelecek olursam gözeneklerim üzerinde sıkılaştırma etkisini göremedim. Tek avantajı gözeneklerin içindeki kirleri yumuşattığı için, gözenek temizliğini daha kolay hale getirdi. Kremin benim cildime en büyük katkısı ise çenemde bir kulağımdan bir kulağıma kadar olan alanda sürekli oluşan kırmızı sivilceler ve kırmızı lekeler oldukça düzeldi. Özel günlerim dışında çenemde sivilce çıkmıyor.

Kremi gündüzleri çok nadir kullanıyorum hem gece hem gündüz cildime ağır geliyor. Günlük nemlendirici veya makyaj bazı olarak kullanmak için ise normal / kuru ciltli olmak gerekiyor.Yağlı ciltler için sadece gece kullanım daha uygun. Harikalar yaratmayan fakat cilde iyi geldiği de yadsınamaz bir gerçek olan bu pembe kremi ben sevdim.Sanırım yoluma Cyrene'nin gece gündüz kremiyle devam edeceğim (malum önlenemez yeni şeyler deneme isteğim) ama bu kremin de benim için alınabilirliği her zaman var.


50 ML Vitacereme B12 76 TL.

Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için değerli , üşenmeyin yazın :)