BU BLOGDA ARA

21 Haziran 2015 Pazar

Farmasi Deep Black Full Volume Maskara

Heeyyy çok güzel bir günden merhaba! Gün bu kadar güzel başlayacak olunca, malum haftasonu-  tatil, size çok sevdiğim ve kullanmaktan keyif aldığım bir üründen, Farmasi Deep Black Full Volume Maskaradan bahsedeceğim.

Bu kadar çok sevdiğim halde,yazıyı bu kadar çok geciktirmemin tek sebebi swatch fotoğrafı çekememiş olmam -hala çekemedim-, fırsat olmadı bir türlü.
Sizin bir maskaradan beklentiniz nedir bilemiyorum ama, ben dolgunlaştıran ve kıvıran ürünleri seviyorum.Bu maskara da bana istediğimden fazlasını veriyor.


Bu maskarayı daha kapağını açınca seveceğimi anlamıştım.Plastik ve kısa çıkıntılı fırçası tam da benim sevdiğim gibi! Fırça uzun ince olduğu için kirpikleri güzel kavrıyor.Maskara solüsyonu biraz fazla kuru olduğu için maskarayı iki kattan fazla uygulamak pek mümkün değil.O iki katı da oldukça kısa aralıklarla uygulamak gerekiyor.
Maskara iki katta kirpikleri uzatıyor, kıvırıyor ve dolgunlaştırıyor.Kirpikleri iyi tarayarak uygulandığında,kirpikleri tek tek ayırıyor, topaklanma yapmıyor.Gün içinde akma,bulaşma, dökülme yapmıyor aksine çok da zor çıkıyor.Zamanla ağırlaşmaması ise maskaranın artılar hanesine yazılabilecek bir diğer güzel özellik.


Bu maskara kesinlikle tekrar tekrar alabileceğim bir maskara. Ama firma yetkililerine tek bir önerim olacak solüsyonu birazcık daha sıvılaştırabilirler. Eğer bu sorun çözülürse,bu maskara dört dörtlük bir maskara olacak! 

Sevgiler..

2 yorum:

  1. Farmasi ürünlerini yeni yeni keşfettiğim bir marka, henüz hiç bir maskarasını kullanmadım. Bu maskara güzele benziyor, yakınlarımda satan birini bulursam deneyebilirim bende :)

    YanıtlaSil
  2. farmasinin maskaraları genelde ortalama olmalarına rağmen günlük kullanım için iyi oluyor bana seviyorum..

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için değerli , üşenmeyin yazın :)