BU BLOGDA ARA

20 Mayıs 2015 Çarşamba

Oriflame Pure Colour Rujlar // Vintage Nude ve Rich Red

Rujlara ne kadar tutkun olduğumu beni az çok takip eden herkes biliyor. Her şeyi almaktan vazgeçebilirim,almayı erteleyebilirim ama söz konusu ruj ise asla bir sınır çizemiyorum. Son zamanlarda her renk ruju da çekinmeden kullandığım için -tabi kendime yakışanı- renk skalası da genişleyince tutkum daha da önlenemez bir hal aldı. 

Oriflame Pure Colour Ruj Kullananlar

 Bugün bana hediye olarak gelen iki Oriflame rujdan bahsedeceğim size.Bir tanesini tam benim sevdiğim gibi, canlı ve göz alıcı bir kırmızı,bir tanesi de bazen de sakinliğe ihtiyacın var der gibi nude tonlarında seçilmiş.

Oriflame Pure Colour Ruj Yorumları

Rujlar konusunda asla ne istediğimi bilmiyorum.Renk konusundaki netliğimi -tam bir mauve kadınıydım- yitirdiğim andan itibaren şuursuzca ruj kullanıyorum. Kimi zaman ben bir mat aşığıyım diyorum, kimi zaman ıslak ve parlak bir görüntü beni cezbediyor. Oriflame'ın Pure Colour rujları ise yumuşak dokulu, kolay sürülen rujlar. Sedefli, ıslak ve parlak bir görünümleri var. Renklerini tek sürümde veriyorlar fakat ikinci kez uyguladığınızda daha net ve parlak bir hal alıyorlar. Nude olan dudak kusurlarını ortaya çıkarıyor o yüzden öncesinde dudak bakımı yapmak şart.Yumuşak ve ıslak yapılı oldukları için dudağı kurutmuyorlar, bu da rujların hanelerine yazılabilecek artı bir puan demek.Kalıcılıkları ise azdan ortaya derecelendirilebilir.

Oriflame Pure Colour Ruj Yorumları

Rujlarla ilgili söyleyebileceğim iki de olumsuz şey var birincisi yoğun parfüm kokusu ki zaman zaman rahatsız ediyor, ikincisi ise ağızda bıraktığı garip tat.Bu tadın da parfüm kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Oriflame Pure Colour Swatchları

Pigmentasyon açısından başarılı, kalıcılığı ortaya yakın bu rujları koku hassasiyeti olanlara öneremeyeceğim fakat bu durumu göz ardı edebilecekseniz alınabilir.Maksat ruj çekmecenizde farklılık olsun!

Sevgiler..

1 yorum:

  1. Oriflame'ın bu rujlarını çok merak ediyordum simdi alasım geldi ^°^

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için değerli , üşenmeyin yazın :)