BU BLOGDA ARA

28 Mayıs 2015 Perşembe

Loreal Pratik Makyaj Temizleyici // Göz ve Dudak

Makyaj temizleme ürünlerim bitmeden yenisini almayacaktım, çok kararlıydım.Ama ne zaman ki Farmasi maskarayı kullanmaya başladım elimdeki temizleyiciler yetersiz kaldı. O yüzden bir alışverişimde indirimli olarak Lorael Pratik Makyaj Temizleyiciyi aldım.

Bu temizleyici çift fazlı bir ürün,çalkalayarak iki faz karıştırıldıktan sonra kullanılıyor. İki ayrı pamuğa üründen döküp, iki gözüm üzerinde 15 saniye kadar bekletiyorum. Daha sonra yarım daire çizecek hareketlerle makyajımı kolayca temizliyorum. Ovalamaya gerek olmadığı için gözlerim tahriş olmuyor yada kirpiklerim dökülmüyor.
Pütür pütür dökülerek çıkan maskaraları dahi, güzel çözdüğü için olsa gerek, boya şeklinde çıkarıyor. 


Bu ürünü bunun dışında almak için iki sebebiniz daha var. Birincisi çift fazlı ve bu kadar etkin çözücü bir ürün olmasına rağmen fazla yağlı bir his bırakmıyor. Hemen yıkama isteği duymuyor olmam kafi derecede tatmin edici.İkincisi ise gözlerimi zerre kadar yakmıyor.Normalde hassas olan gözlerim çabuk kızarır ve perdelenir. Bu ürünü kullandıktan sonra hiç rahatsızlık duymuyorum.Göz çevrem yumuşacık oluyor. Çok çok severek kullanıyorum, neredeyse bitti bile. Migros'un anneler günü indiriminden Garnier Göz Makyaj temizleyicisini aldım. Bu bitince onu kullanacağım eğer anlaşamayacak olursak hemen gidip bu ürünü alacağım. Hiç affetmem! 

İyi ki almışım dediğim bu ürünü size de gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.İçerik konusunda sıkıntı yaratmayacaksa gidip hemen alın!

Sevgiler..

2 yorum:

  1. seviyorum ama kapağı o kadar kötü ki yarısı boşa gidiyor resmen :-((

    YanıtlaSil
  2. Merhaba, bloğunu yeni keşfettim ve hemen takibe aldım. Bana da beklerim ;) Sevgiler...

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için değerli , üşenmeyin yazın :)