BU BLOGDA ARA

29 Mart 2015 Pazar

Artemis Burç Kremi // Yengeç

Burç kremi fikri ilginç değil mi? Her burcun kendine özgü taşı, bitkisi,kokusu,rengi var.Burç taşlarının kullanılması alışılageldik bir durumken, burç bitkilerini bir araya getirerek krem yapmak orjinal ve sıradışı bir fikir olmuş,siz ne dersiniz?

burç kremleri, artemis burç kremi
Artemis Natural bu orjinal fikri hayata geçirmiş ve her burcun bitkilerini/yağlarını krem haline getirerek cam şişelerde kullanıma sunmuş. Ambalajını sevdiğim kremin garip pompasını tam olarak çalıştırmak için biraz fazla çaba harcamam gerekti. Pompa bilindik pompalara benzemiyor,başlıkla bağlantılı bir uzantısı yok,basınçla çalışıyor.Klasik sistemli bir ambalajı tercih ederim.

burç kremleri, artemis burç kremi

Yengeç burcunun bitkileri kremde şu şekilde bir araya gelmiş; Üst notalarda limon, papatya, pembe gül gibi tazelik ve ferahlık veren kokular,Orta notalarda zambak, nilüfer çiçeği, beyaz menekşe gibi çiçek kokular,Temel notalarda karanfil çiçeği ve paçuli gibi pudramsı, hafif tatlı kokular kullanılmış. Kremin kokusunun tam bana hitap ettiğini söylesem, mucize olmaz değil mi :) Aslında kokulu kremleri sevmem ama bu kremin kokusu oldukça hoş,hafif,baharatlı ve rahatsız etmiyor.

burç kremleri, artemis burç kremi

Kremin yapısı ne çok akışkan ne de çok katı, ideal kıvamda. Nemlendirmesi normal ciltler için yeterliyken, çok kuru ciltler için ise biraz daha sık uygulanırsa yeterli gelecektir. 

Bir kremden beklediklerimi %97 içerikle karşılayan Artemis Burç Kremini ben sevdim. Fakat pompasını sevdiğimi söyleyemeyeceğim. Ben bu yazıyı yazarken, eşim çalışmayan pompayla uğraşıyor. Pompa çalışmasa da olur diyemiyorsunuz, tahliye açıklığı dar olduğu için kremi almak mümkün olmuyor. Pompası dışında başarılı bu kremi denemenizi önerebilirim.Özel günler için de çok özel bir hediye seçeneği olabilir. Burç kreminizi ve diğer ürünleri incelemek için Artemis Doğal sitesine uğrayabilirsiniz.

*Tanıtım Ürünüdür.

Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için değerli , üşenmeyin yazın :)