BU BLOGDA ARA

9 Eylül 2014 Salı

Inspired by Fashion # 15- Shine on Me // Nail Art

Daha önce Kermit Alemlerde'de yayınlanan moda esintili tırnaklarımı blog arşivinde bulunması açısından Günce'de de aynen yayınlıyorum :)


Etnik figürler, geometrik desenleri  özellikle üçgenleri nail art çalışmalarında kullanmayı çok seviyorum.Bugün de tam sevdiğim gibi bol üçgenli bir çalışma yaptım.Desenlerin yoğunluğu gözlerimi(zi) yormasın diye iki tırnağıma renkli üçgenler diğer tırnaklarıma da siyah üçgenler çizdim.
Siyah üçgenler; tırnak ucumdan başlayarak ince uçlu fırçayla tepeye kadar birleşik üçgenler yaptım.Tırnak dibindeki ovalliği göz önünde bulundurarak üçgenleri tırnak diplerine uygun çizmeye dikkat ettim. Diğer yana da aynı şekilde üçgenleri çizip sınırların içlerini doldurdum.


Renkli üçgenler; tırnak ucuna siyah üçgenleri yaptıktan sonra, altta kalan iki üçgenin üzerine tabanı bu üçgenlerin tepe noktaları arasında kalacak şekilde renkli üçgenler yaptım.Gene aynı ince uçlu fırçayı kullandım.Örnek aldığım parçada simler yoktu ama benim tüm top coatlarım uhulaşmış olunca,elimdeki simli ojeyi kullanmak zorunda kaldım.İyi de oldu sanırım :) Umarım çalışmayı beğenmiş ve örnek aldığım elbise ile uyumlu bulmuşsunuzdur..

Sevgiler..


2 yorum:

Yorumlarınız benim için değerli , üşenmeyin yazın :)