BU BLOGDA ARA

23 Ağustos 2014 Cumartesi

Prozinc Şampuan Fresh & Baby

Saç bakım ürünlerini denemeyi çok seviyorum.Zaten sönük,ince telli ve herhangi bir katagoriye sokamadığım saçlarımı daha iyi hale nasıl getiririm derdinde olduğumdan hakkında iyi şeyler okuduğum saç bakım ürünlerine bir şans veriyorum.Şans verdiğim ürünlerden biri de Prozinc markalı şampuan oldu.


Prozinc daha çok eczanelerde satılan ve doktorların önerdiği bir marka.Her saç tipine ve saç rahatsızlığına hitap eden ürünleri bulunan markanın ben 'Fresh' ini denedim,minik kuşum da Baby'i. 


Kokusuyla beni kendine aşık eden bir şampuan oldu Prozinc Fresh. Avon'un bir zamanlar satışa sunduğu I'm Perfect adlı bir erkek parfümü vardı kokusu aynı onun kokusu.Onu da çok severdim buna da bayıldım <3 Günlük kullanıma uygun, paraben içermeyen bu şampuan tüm saç tiplerine uygun. Havasız kalan saçlar için canlandırma etkili.Akışkan, yeterince köpüren ve güzel temizleyen bir ürün.Saç derimi güzel ferahlatıyor ve rahatlatıyor. Benimki gibi ince telli saçları -yıkama tekniğine de bağlı- biraz keçeleştiriyor. Bu yüzden şampuanın ardından mutlaka tarama kolaylığı sağlayacak bir ürün uygulamak gerekiyor.Şampuanı kullandığımdan beri saçlarım biraz daha parlak,canlı ve yumuşak.Özellikle SLS içermesi ve bir kaç içeriği dışında herhangi bir olumsuz etkisini görmediğim bu ürünü sevdiğimi söyleyebilirim. 


Prozinc Baby ise içerik olarak daha masum bir şampuan. SLS ,paraben, fenoksietanol, renklendirici içermiyor.Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiş, hipoalerjenik bu şampuan güzel kokuyor,yeterince köpürüyor, güzel temizliyor.Saçları karıştırıp- karıştırmadığı konusunda net bir şey söyleyemiyorum çünkü kızımın saçları çok az ve kısa. Prozinc şampuanları kullanmaya aynı anda başladık,o zamandan beri onun saçları da daha parlak ve yumuşak. 

Muadillerine her yerde rastlayabileceğiniz türden şampuanlar olduğu için şiddetle tavsiye edecek olmasam da sonuç olarak ikimizin de saçlarında güzel sonuçlar veren bir marka oldu Prozinc. Bu şampuanları Dermotek'ten inceleyip,saç tipinize uygun ve sorununuza yönelik Prozinc'i alabilirsiniz. 


*Tanıtım Ürünüdür.

Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için değerli , üşenmeyin yazın :)