BU BLOGDA ARA

7 Ağustos 2014 Perşembe

Catherine Arley GOLD SERİSİ // Eyeliner & Dipliner

Catherine Arley GOLD SERİSİ ürünlerini incelemeye devam ediyorum.Elimde serinin tüm ürünleri olduğu için ve birazcık tembel bir blogger olduğum için bu yazı dizisi biraz uzun sürdü.Bugün blogun konuğu serinin eyeliner ve diplinerı.


Her ne kadar ben çok kullanmasam da,eyelinerın/diplinerın güzel ve gösterişli bir makyajın vazgeçilmezi olduğu su götürmez bir gerçek. İşlevsel, kolay sürülen ve simsiyah bir eyeliner bulmak da her zaman kolay olmuyor.Bu aşamada uygun fiyatlı çözümü, Catherine Arley bizlere sunuyor.Ben ürünlere göz atmaya eyeliner ile başlamak istiyorum.


Catherine Arley Eyeliner: Oldukça ince ve biraz dağınık bir fırçası olan bir ürün.Bazen fırçanın bir kaç kılı tel tel ayrılıyor ama fırçayı içeriden döndürerek çıkarırsanız sorun ortadan kalkıyor. Fırça, eyelinerı istenilen kalınlıkta kolayca sürmeye müsait. İlk sürüldüğünde hafif ıslak bir his bırakıyor.Kısa bir süre sonra ıslaklık hissi kayboluyor.Renk olarak simsiyah ve parlak olduğundan oldukça gösterişli bir ürün.Kalıcılığı oldukça iyi gün sonuna kadar rengi bile solmuyor.Ama biraz kuruma problemi olduğundan elinizle falan dokunursanız bulaşma yapabilir.Yağlı göz kapakları olanlar için de bu açıdan biraz riskli.Ürün ile ilgili diğer sıkıntı ise çok zor temizleniyor olması.Bunlar dışında uygun fiyatlı, iş gören bir eyeliner.


Catherine Arley Dipliner: Dipliner ise eyeliner çekmeye yeni başlayanlar için hayat kurtarıcı bir ürün.Fırçası biraz kalın,kalem ucu gibi ve daha derli toplu. Bu ürünün sürümü eyelinerdan daha kadar kolay ve komforlu.İstediğiniz kalınlıkta kolayca uygulayabilirsiniz.Bu ürün de ilk sürüldüğünde ıslak his bırakıyor ama hızlıca kuruyor.Bulaşma sorunu yok. Dipliner, ambalajında da yazdığı gibi %100 siyah ve kafi derecede parlak.Kalıcılığı oldukça tatmin edici.Çıkarması da eyeliner kadar uğraştırıyor.


Fırçalar arasındaki fark burada net bir şekilde gözüküyor.Burada eyelinerı kullandım.Dipliner kullanıldığında da aynı sonuç elde ediliyor. Uygun fiyatlı ve iş gören eyeliner/dipliner arayışı içerisindeyseniz -özellikle dipliner- tavsiyemdir.Ürünleri incelemek ve satın almak için Catherine Arley'in sitesine ışınlanabilirsiniz.

Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için değerli , üşenmeyin yazın :)