BU BLOGDA ARA

14 Nisan 2014 Pazartesi

Oriflame Colour Breeze & Pure Colour Nail Polishes

Artık çalışmaya başladığım için tırnaklarımı kısa tutuyorum.O yüzden çok değişik çalışmalar yapamayacağım ama oje sürmekten vazgeçmedim tabii ki :)


Uzun zamandır denenmeyi bekleyen Oriflame ojeleri denedim. Pure Colour - Coral Red ve Colour Brezee - Beyaz ojeyi birlikte kullandım. 
Coral Red renk ve yapı olarak gayet güzel bir oje.Sürümü yapısal olarak kolay ama fırçanın kısa,kapağın da oldukça tombik olması sürümü zorlaştıran faktörlerden.Tek katta bile kapatıcılık sağlaması ojenin artı özelliklerinden. Son olarak kuruma hızı fena değil, bir oje kurutucuyla desteklemek gerekebilir.


Colour breeze beyaz oje ise French manikür yapmak için oldukça ideal bir oje.Fırçası 'flat' fırçalara benziyor.Ojenin yapısı güzel, sürümü oldukça kolay.Fırça izi bırakmıyor.İki katta yeterli kapatıcılık sağlıyor. Kuruma hızı fena değil, bu oje için de kurutucu kullanılması gerekebilir.Vaktim fazla olmadığından bir nail art çalışması yapamadım.Onun yerine beyaz oje uyguladığım tırnaklarıma çiçek şeklinde taşlar ekledim.Sanırım bu tarz taşlı çalışmaları sıkça göreceksiniz.Ojelerin kurumaları daha iyi olsaydı çok daha iyi olabilirdi.Oje kurutucuların varlığı benim için bu durumu sorun olmaktan çıkardığı için göz ardı ettim. Bu ojelerin renklerini ve yapılarını sevdim. Ya siz?

Sevgiler..

4 yorum:

 1. What a sweet and spring-summer-y manicure - very beautiful!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Thank you Maria, you always make me smile :)

   Sil
 2. Kırmızı zaten iddialı, bu daha da iddialı :) Çok yakışmış, sadeliğin güzelliği ^,^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler Mamoş :) Beğenmene çok çok sevindim <3

   Sil

Yorumlarınız benim için değerli , üşenmeyin yazın :)