BU BLOGDA ARA

22 Ocak 2014 Çarşamba

I love... Strawberries & Milkshake El Kremi

 I love.. serisi Watsons'larda satılan 'bol kokulu' ürünlerden oluşan bir seri.Seride çeşit çeşit kokulu kremler ve duş jelleri var.


Benim bugün bahsedeceğim ürün serinin çilekli süt gibi kokan el kremi.Aslında bir çok kez önlerinden geçtiğim,ve kapağını açıp koklamaya bile yeltenmediğim kremlerden biri bu.Kokulu kremleri gerçekten hiç ama hiç sevmiyorum.
Bu kremi de Watsons'un yılbaşında gönderdiği hediye dolu paketin içinden çıkması vesilesiyle deneme fırsatı buldum.


Yapısal olarak orta kıvamlı bir ürün.Emilimi kolay değil o yüzden az miktarda kullanmak gerekiyor.Az kullanımda bile emilmesi için iyice yedirmek lazım.Emildiğinde yağlı his bırakmıyor.Kokusu ilk sıkıldığında yoğunken, ellere yedirildiğinde neredeyse hissedilmeyecek kadar hafifliyor.Daha çok yaz aylarında kullanımı uygun,orta derecede nemlilik bırakan bir krem.Ben bu ürünlere karşı çok önyargılı davranmışım,diğer kokularıyla anlaşabilir miyim bilemiyorum ama bunu sevdim.
İçeriğinde paraben yok.Parabene muadil bir ürün ya da zararlı tabir eden ürünlerden içeriyor mu bu konuda bilgi verebilecek kadar içerik bilgisine sahip değilim maalesef.

75 ml'lik kremin fiyatı 7 Tl civarında.Kokulu ürünleri seviyorsanız kesinlikle bakmalısınız, sevmiyorsanız da bir göz atın benim gibi ön yargılı dayranıyor olabilirsiniz ;)

Sevgiler..

1 yorum:

  1. bende merak ettim simdi watsona ugrayinca bakicam inş

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için değerli , üşenmeyin yazın :)