BU BLOGDA ARA

20 Kasım 2013 Çarşamba

Nedir Bu Helix-D?

Daha önce bir çok yerde okuduğum,duyduğum Helix -D fazlasıyla dikkatimi çekmeye başladı.Ben de deneme istediği uyandıran,etkinliği görsellerle desteklenen bu ürüne birlikte bir göz atalım isterseniz;Ürün Açıklamaları ve Belirtilen Kullanım Alanları:
Uluslararası araştırma laboratuarlarında çalışan çok sayıdaki bilim adamının yer aldığı bir ekip tarafından geliştirilen Helix-D, yüksek teknolojiyle üretilen ve cilt bakımının geleceğini günümüze taşıyan yeni nesil bir anti-aging çözümüdür.
• Göz çevresindeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların • Kaz ayaklarının • Koyu halkaların • Gözaltı torbalarının • Göz çevresindeki şişliklerin görünümünü azaltır.

Helix-D'nin İçerdiği 6 Güçlü Peptid :
*Heksapeptid-8 (Argireline), *Palmitoyl pentapeptid-4 (Matriksil), *Tripeptid 3, *Oligopeptid, *Tetrapeptid 7, *Tetrapeptid 5

Kullanıcı Yorumlarına göz atacak olursak;
*Jel kıvamlı içerisinde mavili sarılı bir sarmalı olan Helix-D göz serumu göz çevresi tarafından hızlı emiliyor. Jel kıvamlı olmasına rağmen yapışkanlık hissi yok bu yüzden sabahları makyaj altına da rahatlıkla uygulayabiliyorum. *Sarmal olan kısım metal yada plastik bir dizayn değil, ürünün içeriğini oluşturuyor.Pompasıyla sıktıkça o sarmallı kısımda çıkıyor. *Kullandığım süre içinde göz çevremdeki gerginliği aldı, nemlendirme etkisi yüksek. Ayrıca sürdükten sonra kadife gibi bir his bırakıyor.Makyaj altına uygulandığında, göz çevresine uygulanan kapatıcıların çizgilere dolmasını önlüyor. *Şimdiye kadar bir çok göz çevresi bakım ürünü kullandım, göz çevrem kuru olduğu için çoğu ürün göz çevreme geçici bir rahatlama hissi verdiler. Bu ürünün etkisi göz çevremde daha uzun sürdü. İnce çizgi başlangıcı olanlara yada oluşma eğiliminde olan kuru ciltlere bu göz çevresi bakım serumunu önerebilirim.
Ürün 15 ml - göz çevresine uygulanacağı için aşağıda gördüğünüz miktar her iki göz çevresi için de yeterli.
Hakkında yazılanlara bakılınca da oldukça iddialı bir ürün olduğunu düşünüyorum.Ben de fazlasıyla ilgi uyandıran bu ürünü incelemek isterseniz buraya bakabilirsiniz.Ürünü incelemek ve temin etmek isterseniz buraya bakabilirsiniz.Zira bu ürün Dermositil 'de yüz boyun serumu alana göz serumu %50 indirimli olarak satışa sunuluyor

Aranızda bu ürünü deneyenler varsa gözlemlerini paylaşırsa çok sevinirim.Yorumlarınızla beni de almayı düşünenleri de fazlasıyla aydınlatırsınız..

Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için değerli , üşenmeyin yazın :)