BU BLOGDA ARA

1 Nisan 2013 Pazartesi

Dermocare İnnova Ayak Kremi

İndirimde görüp, ucuzmuş alayım da deneyeyim dediğim ve çok memnun kaldığım bir ürünle karşınızdayım gene .


Üzerinde nasırlaşmaya yatkın ayaklar için diyor ya,işte benim ayaklarımdan bahsediyor.Ayak tabanım çatlak değil ama pütür pütür sürekli.Çorap giymeyi sevmiyorum ve sürekli çıplak ayakla geziyorum,bu yüzden olabilir mi acaba?


İçeriğinde tamanu yağı , tatlı badem yağı ve gliserin var.Ürün cildi yumuşatma,rahatlatma ve ipeksi görünüme kavuşturmayı  vadediyor.
Ayrıca anti-bakteriyel ve anti-enflamatuar özelliklere sahip.
Ben yaklaşık bir aydır her gece kullanıyorum.Ayaklarıma sürüp güzelce yedirdiğimde,ayaklarım hemen yumuşacık oluyor.Yorgana çarşafa değen ve beni rahatsız eden o pütürler hemen kayboluyor.Nemlenmiş ayaklarımla rahat bir uyku uyuyorum,haşır huşur etmeden.
Sabah kalktığımda ayaklarımın hala nemli olduğunu hissedebiliyorum.Uzun vadede de işe yarayan bir krem oldu.Ayak tabanım artık daha düzgün.Topuklarımda beyaz beyaz görünen pütürler kaybolmak üzere.


Yapısı çok katı değil ama akışkan da değil.Yağlı his bırakmadan nemlendiriyor.Uygulaması kolay,emilme süresi kısa.Bazı kremleri sürdükten sonra emilmesini beklerken çorap giymek gerekiyor ama bunda öyle bir sorun yok.Ayaklarınızı kremledikten sonra hemen yatağa atlayabilirsiniz, sağa sola bulaşıp leke yapmıyor :)
Kokusu biraz kötü maalesef,acı acı kokuyor.Ama hemen kayboluyor koku,o yüzden çok sıkıntı yaratmıyor.

Krem 50 ml'lik ambalajda 8-9 tl gibi bişi sanırım.Ben indirimden 4.50 tl'ye almıştım.Çok ciddi nasırlarlı ayaklar üzerinde etkisi ne olur bilmiyorum ama benim nasırlaşmaya yüz tutmuş ayaklarımda iyi iş çıkardı!

1 yorum:

  1. Merhabalar
    Ben de bu markanın ürünleri hakkında oldukça olumlu şeyler duyuyorum fakat markanın hayvan politikası hakkında bilgi sahibi olmak istediğim halde bu bilgiye ulaşmakta zorluk çekiyorum
    bu konu hakkında bilgi sahibi olup olmadığınıı merak ettim lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz?

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için değerli , üşenmeyin yazın :)